iMex 2808 suchý bazén hvězdy

1 379 Kč
Doporučená nabídka Hračky Ijáček

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 1 702 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 240 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Počet míčku
200 ks

Bazén je velmi pěkný . Se

• , zakoupeno v Hračky Ijáček

• Krásný dárek, splnil své očekávání.

Velmi mě potěšil samotný nápad "suchého bazénu s míčky", o to větší byla má radost, že ve skutečnosti vypadá opravdu stejně jako na obrázku, možná i lépe. Čas ukáže, kolik vydrží a jak bude využíván, darovali jsme naší roční vnučce, má ho teprve 2 dny. Přikoupila jsem ale balík míčků navíc /100 ks/, doporučila bych přikoupit aspoň jedno balení navíc, na obrázku vypadá bazén plnější, ten jeden balík navíc se tam ztratil jako nic... Jednání s prodejcem velmi příjemné, dodržel vše, na čemž jsem se domluvili, hlavně čas dodání. Bazének vypadá velmi kvalitně, žádné nemilé překvapení se nekonalo. Nechodící děti, to je minimálně do 1 roku, musí bezesporu hlídat dospělák, později bych hlídala také, než dítě i rodič získá pocit bezpečnosti a samostatnosti. Někde bylo napsáno, že je bazének určen pro děti od 6 měsíců, to ano, /líbilo se i 7 měsíčnímu kamarádovi naší vnučky/, ale tatínek ho samozřejmě "koupal" na rukou, ale líbilo se mu to moc. Po vytažení stále kopal, že chce jít zpět. Naše vnučka si dává čas na seznámení . Děkuji za super dárek, navíc, si myslím, udělá pěknou dekoraci v dětském pokoji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalita

Počet míčku
200 ks

Máte doma dítě, které ani chvílku neposedí? Posaďte ho do tohoto roztomilého bazénku, ve kterém se dokáže skvěle vyhrát a zabavit. Stěny bazénku jsou vyplněny odolnou polyuretanovou pěnou, která je potažena látkou dle Vašeho výběru (elastan/bavlna). V sadě s bazénem je 200 (Ø 7 cm) barevných míčků. Všechny použité materiály jsou nejvyšší kvality. Materiály jsou certifikované.

Bazén je velmi pěkný . Se

• , zakoupeno v Hračky Ijáček

• Krásný dárek, splnil své očekávání.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalita